bpw-fahrwerk
bpw-innovationen
bpw-loesungen-trailerhersteller
bpw-loesungen-truck-bus
bpw-produkte-telematik_neu
bpw-produkte-truck
bpw-qualitaet
bpw-service
bpw-aftermarket

Volné pracovní pozice

Jsme tradiční a stabilní zaměstnavatel v regionu. Pracovní prostředí neustále zlepšujeme. Děláme věci poctivě a naše práce nás baví. Stále se rozvíjíme a hledáme do našeho týmu specialistů nové spolupracovníky.

AKTUÁLNÍ PRACOVNÍ POZICE:

Brandýs nad Labem - Pracovník expedice

Náplň práce:
Budete členem týmu, který zajišťuje servis pro naše zákazníky. Ve vašem případě expedici zboží, po zapracování a zaškolení možno i technické poradenství.

Požadujeme:
• Spolehlivost a samostatnost
• Ochotu učit se novým věcem
• Vztah k technickým produktům
• Manuální zručnost – jedná se o fyzickou práci

Výhodou bude, pokud budete umět:
• Znalost skladové problematiky – příjem, expedice
• distribuce a specifikace náhradních dílů na motorová vozidla a přívěsy Není podmínkou!

Nabízíme:
• Pracovní smlouva na dobu neurčitou, HPP
• Příjemné pracovní prostředí středně velké rodinné firmy
• Jednosměnný provoz
• Pravidelný výplatní termín
• Věk není rozhodující
• Perspektivní a zajímavou práci
• Pravidelné školení, podporu kolegů
• Možnost seberealizace, samostatnost

Brno - Obchodně technický poradce

Vaší náplní práce bude komplexní řešení obchodních případů v segmentu náhradních dílů LKW, akvizice nových klientů, poskytování technické podpory zákazníkům.

Požadujeme:
• vzdělání: SŠ, ideálně technického směru
• praxe na obchodní pozici
• znalost segmentu náhradních dílů pro nákladní automobily, přívěsy a návěsy
• výhodou bude, pokud máte praxi v prodeji a identifikaci náhradních dílů LKW segmentu
• samostatnosti
• odpovědnost
• bydliště v daném regionu

Nabízíme:
• práci na HPP na dobu neurčitou
• příjemné neformální pracovní prostředí středně velké firmy
• pravidelná školení a podpora od ostatních kolegů
• služební automobil, telefon a PC i pro soukromé účely
• možnost seberealizace, samostatnost
• pravidelný výplatní termín
• po roce příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
• věk není rozhodující, důležité je pro nás, co umíte
• místo výkonu práce: Brno / Morava

* Požadovanou pozici zobrazíte kliknutím na její název.

Nenašli jste vhodnou pracovní nabídku u naší společnosti?

Přesto nám pošlete svůj životopis. Jsme rostoucí společnost, kde volné pozice postupně vznikají. Pokud pro Vás u naší společnosti nalezneme vhodné uplatnění, ozveme se vám. Je dobré o sobě vědět.

Kontaktní formulář

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chcete se dozvědět více informací, kontaktujte nás a domluvte si schůzku vyplněním kontaktního formuláře. Budeme Vás kontaktovat v nejbližší době. Do předmětu zprávy uveďte název pozice.

Ochrana osobních údajů

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost TL Parts s.r.o., IČ:28079752, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“ ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost TL Parts s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.